Про захід:

• 2 жовтня 2014 року в Актовій залі Університету відбулось урочисте відкриття V Міжнародної науково-методичної конференції Форуму молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід». В урочистому відкритті взяли участь декан економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Степан Панчишин, проректор з наукової роботи Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, професор Роман Рогатинський, завідувач кафедри економічної кібернетики, професор Володимир Вовк, учасники конференції, гості.
  • «Кібернетики – це одні з найкращих студентів нашого факультету. Серед випускників економічного факультету помітними фігурами в нашому суспільстві, добре матеріально забезпеченими є саме випускники кафедри кібернетики», –  звернувся з вітальним словом до молодих кібернетиків професор Степан Панчишин. Степан Михайлович подякував усім викладачам кафедри кібернетики, а особливо її керівнику – Володимирові Вовку, які своєю щоденною працею «вишколюють» найкращих студентів. Він також зробив короткий екскурс в історію розвитку кібернетики як науки, починаючи від 1965 року і закінчуючи сьогоденням, – визначними здобутками українських кібернетиків. На завершення свого виступу професор Степан Панчишин побажав учасникам конференції плідної праці, цікавих вражень і нових відкриттів.
  • Щиро подякував за допомогу та підтримку у створенні кафедри економічної кібернетики в Тернопільському національному технічному університеті  імені Івана Пулюя проректор цього вишу, професор Роман Рогатинський. Роман Михайлович зобов’язався й надалі продовжувати у своєму навчальному закладі добру традицію розвитку цього прогресивного наукового знання – кібернетики. Учасникам конференції професор Рогатинський побажав, щоб цей перший крок у науку був вдалим.
  • Викладач кафедри економічної кібернетики Вінницького національного аграрного університету Ірина Ушкаленко привітала учасників  із початком роботи конференції і висловила  переконання, що наше майбутнє – за молодими спеціалістами з кібернетики.
  • Щиро привітав своїх колег і молодих науковців і відомий учений, завідувач кафедри економічної кібернетики Університету, професор Володимир Вовк. У своєму вітальному слові Володимир Михайлович не залишив поза увагою керівництво економічного факультету, яке «є дуже прогресивним і дієвим та сприяє розвитку кібернетики як науки». Професор Володимир Вовк дав кілька настанов і порад молодим кібернетикам, попросивши їх ніколи не забувати, «що обрана спеціальність зобов’язує до щоденної праці, тобто до щоденного руху. Пам’ятайте, що кібернетик – це управлінець, а управлінець повинен вміти керувати всім, чим йому доведеться».
  • На секційних засіданнях науковці обговорили низку актуальних у сучасній науці питань: моделювання економіко-виробничих систем, економетричні моделі та методи прогнозування, інформаційні технології та сучасні напрями в моделюванні економіки, актуальні проблеми теоретичної і прикладної економіки та проблеми, пов’язані з підготовкою фахівців з економічної кібернетики.

Партнери: