Молоді науковці Львівського університету беруть участь у триденних тренінгових модулях Британської ради «Researcher Connect»

Упродовж трьох днів молоді львівські науковці поглиблюватимуть свої навики  професійної комунікації англійською мовою під час  тренінгових семінарів Британської ради в Україні.

Шляхом відкритого конкурсу зі 160 молодих учених до участі в тренінгах було відібрано лише  20 науковців вищих навчальних закладів і наукових інституцій Львова.

Тренінгові модулі під керівництвом досвідчених і сертифікованих британських тренерів проходитимуть на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Спеціально розроблений курс дозволить ученим поглибити здобуті знання та розширити спектр інструментів для ефективного спілкування в міжнародному  науковому середовищі.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото