Міжнародна вища школа менеджменту (Буркіна-Фасо) зацікавлена у поглибленні співпраці з Львівським університетом

21 лютого 2017 року відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи і міжнародної співпраці Університету Марії Зубрицької з керівником Міжнародної вищої школи менеджменту (Буркіна-Фасо, Африка) Бануага Іма.

Під час зустрічі сторони обговорили пропозиції керівництва Міжнародної вищої школи менеджменту щодо збільшення кількості студентів з Буркіна-Фасо, які можуть навчатися на економічному факультеті, факультеті управління фінансами та бізнесу і факультеті електроніки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Бануага Іма висловив сподівання, що наступного 2017/2018 навчального року Центр міжнародної освіти ІПОДП зможе прийняти групу з 15-20 студентів для опанування української мови, які б надалі могли продовжити навчання на відповідних факультетах Львівського університету.

Також учасники зустрічі обговорили можливість продовження навчання випускників бакалаврату Міжнародної вищої школи менеджменту, які мають міжнародні сертифікати про рівень володіння англійською мовою, на англомовних магістерських програмах Львівського університету.

Зазначимо, що сьогодні на економічному факультеті, факультеті електроніки та факультеті міжнародних відносин навчається 5 студентів із Буркіна-Фасо.

Світлини: Ірини Онисько Більше фото