Відбулась робоча зустріч директора Інституту хімічної фізики твердого тіла Макса Планка (м. Дрезден,Німеччина) Юрія Гриня та керівництва Університетуректора Львівського університету ВолодимираМельника, проректора з наукової роботи Романа Гладишевського, на котрій визначили подальші планиспівпраці. На сьогодні, науковці обох інституцій проводять спільні дослідження в галузі кристалохіміїінтерметалічних сполук, обмін досвідом, готують спільні публікації. Однією із пріоритетних тем длядослідження є робота присвячена синтезу нових сполук, визначення їхньої кристалічної структури,дослідження фізичних властивостей та рекомендацій щодо потенційного застосування. В рамках співпрацірозроблено фахове програмне забезпечення для розрахунку електронної густини на основіекспериментальних рентгенівських дифракційних даних. Вагомого значення має спільне керівництво науковців Львівського університету та Інституту над дисертаційною роботою, захист котрої заплановано накінець року.