13 компаній-роботодавців взяли участь у зустрічі зі студентами-економістами в рамках проекту «Кар’єрний WORKSHOP»

Уже вдруге в рамках проекту «Кар’єрний WORKSHOP»  студенти  Львівського національного університету імені Івана Франка беруть участь у зустрічі з роботодавцями.

Цьогоріч 13 провідних аудиторських компаній, серед яких –  KPMG Україна, PwC Україна, банківські установи – UniCreditBank та УкрСибБанк, мережа АЗК «ОККО» ПАТ «Концерн Галнафтогаз», виробниче підприємство ПАТ «Хлібпром», ІТ-компанії ТзОВ «Флекстронікс», ZONE3000, компанія маркетингових досліджень Lagom,  поштовий оператор «Міст-Експрес», група торгових компаній Octo Via Group, треніговий центр QUAlight, Всеукраїнська асоціація Поліграфологів, представили студентам економічного факультету презентації про свою діяльність, про актуальні програми стажувань і відкриті вакансії.

Самостійний пошук роботи – нелегка справа. У форматі неформального спілкування молоді економісти мали змогу детальніше ознайомитися з профільними компаніями та потенційними роботодавцями, дізнатися про умови стажування і працевлаштування, отримати рекомендації щодо написання резюме та відразу подати його на відповідні програми чи вакансії.

За словами керівника відділу працевлаштування Ірини Сновидович, проект «Кар’єрний WORKSHOP» спрямований на встановлення плідного діалогу між Львівським національним університетом імені Івана Франка та роботодавцями з метою об’єднання зусиль у справі формування актуальних професійних компетенцій у майбутніх фахівців в умовах нестабільності економіки та постійних змін на ринку праці.

«Оскільки місією нашої компанії є спільна робота, яка створює перспективи для розвитку кожного та приносить задоволення, то ми завжди радо шукаємо нові можливості для співпраці, – зазначила менеджер із розвитку талантів компанії Octo Via Group Софія Кулькова. Вона закцентувала увагу на важливості створення платформи для безпосереднього спілкування молодих фахівців і роботодавців.  «Я нещодавно завершила навчання і розумію,  наскільки важливим є для пересічного студента можливість поспілкуватися віч-на-віч із роботодавцем, оцінити перспективи та найголовніше – повірити в себе! Мотиваційні зустрічі зі студентами надихають, відкривають таланти, дають можливість рухатися разом у одному напрямку. Адже основне кредо в роботі з талантами: «Немає нічого неможливого! Якщо дуже чогось захотіти, то ти цього обов’язково досягнеш!» – переконана  Софія Кулькова.

Керівник Львівського офісу  KPMG Україна, випускник ЛНУ ім. Івана Франка Максим Войцеховський, наголосив на необхідності й важливості проведення заходів такого формату. «Дуже цікавий та гарно організований захід. Ми отримали також позитивні фідбеки від наших колег, які були на ярмарку, тому дякуємо організаторам і партнерам! Ми раді бачити ініціативних студентів, розповідати їм про нашу компанії та перспективи роботи у нас!» – сказав він.

Заступник декана економічного факультету з навчально-виховної роботи Ірена Барилюк підкреслила, що випускники економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка  на сьогодні є одними з найкращих працівників провідних компаній України. «Ми впевнені, що лише спільними зусиллями можемо змотивувати студентів на здобуття нових знань і навиків, затребуваних на ринку праці, посилити їх інтерес до майбутньої професії через проходження стажування (практики), скоригувати навчальний процес відповідно до потреб роботодавців», – зауважила Ірена Барелюк.

Додамо, що реалізація проекту «Кар’єрний  WORKSHOP» передбачає

• підготовку й адаптацію студентів до вимог ринку праці;
  • отримання максимально різносторонньої інформації про актуальні програми практики, стажування, можливості працевлаштування на умовах гнучкого графіку;
  • можливість подати своє резюме на програми та вакансії;
  • формування спільних програм практики та тематики магістерських робіт відповідно до потреб ринку у майбутньому;
  • налагодження довготривалих відносин ЛНУ ім. Івана Франка із роботодавцями;
  • посилення конкурентних позицій Університету на ринку освітніх послуг.

Організатори заходу: відділ сприяння працевлаштуванню, економічний факультет  і громадська організація «Спільнота Франко».

Світлини: Олександри Чури Більше фото